Temizlik Gurubu

Sanayi Tesisleri

Üretim Tesisleri

Depolar

Atölyeler ve Montaj tesisleri

Günümüz sanayi kuruluşların her zaman farklılaşan atıkları, kalifiye güç, teknolojinin son haline uygun özel makineler ve temizlik tasarımları gerektirir. Örneğin;yağlı ve güçlü kirler ancak bilgi birikimi, sorumluluk bilinciyle probleme uygun bir süreçte ve tabii ki mümkün olduğunca çevre dostu olan maddelerle çözülebilir.

Daha geniş ve özel tasarımları gerektirir. Örneğin sıhhi alanlar, madenci banyoları ve gıda maddeleri endüstrisinde yaşanan hijyen sorunu gibi. Ama bu noktalar PANAROMA Temizlik”in temizleyemeyeceği kadar kirli değildir. Proje yöneticilerimizce, işin sürekli olarak kalite kontrolüne tabi tutulması, uzman çalışanların sürekli olarak eğitilmesi ve ekibin “yirmi dört saat” hazır olması, sanayi tesislerinin her zaman çalışmaya hazır durumda tutulmasını sağlamaktadır.

Konutlar

Villalar

Malikaneler

Yaşadığınız mekanın ayrıcalığını ve yaşam kalitenizi yükseltmeniz için sunduğu hizmetleri, titizlik ve özenle üstlenen bir kurulur ile çalışmanın güveni içindesiniz. Yaşam alanınızın her bölümü için özel olarak geliştirilmiş profesyonel temizlik ve hijyen malzemeleri ve ekipmanları ile çalışan PANAROMA ekibi, yalnızca temizlik hizmetleri degil, gerekli temel bakım hizmetlerini de sunarak, konutunuzun ve içindeki eşyalarınızın da ömrünü uzatıyor. Temizlik hizmetlerini periyodik şekilde gerçekleştiren PANAROMA ekibi işin daima zamanda ve tam sonuç ilkesiyle hayata geçiriyor. Özel yaşamınıza saygılı, kimlik kartı ve üniformalı ekip elemanlarımız, her aşamada güvenle hizmet sunuyor.

Turizm İşletmeleri

Oteller

Tatil Köyleri

Dinlenme ve Konaklama Tesisleri

Otel gastronomi işletmeleri, oda servisi, profesyonellerin istemlerine uygun mutfak temizliği, kapıcılık hizmetleri ve barınma yerlerinin dikkatli bir biçimde temizliği temel işimizdir. Personellerimizin organizasyonu uyumlu biçimde katılmasıyla görevlerimizi sessizce ama etkin biçimde temiz ayrıntılarında saklı sevgi dolu ve bakımlı atmosferin hüküm sürdüğünün farkına varmalıdırlar. “Burası bakımlı yer” imajını sizin için sağlamak istiyoruz. Özellikle sıhhi tesisler ve yüzme havuzu temizliği bir temizlik servisinin reklam levhası gibidir. Mükemmel temizlik, hijyenik dezenfektasyon ve dikkatli bakım tasarımı müşterinize iyi ağırlandığı duygusunu yaşatacaktır.

Eğitim Kurumları

Okullar

Dershaneler

Yurtlar

Eğitim kurumları temizliği de, sağlık sektöründeki temizlik anlayışı kadar önemlidir.

Çocuklar yetişkin insanlara göre bakteri ve zararlı mikro organizmalara daha az dayanıklıdır. Bu nedenle tüm ortak kullanım alanları, kişisel sıralar ve sınıflar dezenfeksiyonuna önem veriyoruz.

Sağlık Kuruluşları

Hastaneler

Labaratuvarlar

Değir Sağlık Kuruluşları

Hastane ve sağlık kuruluşlarının atıklarının yok edilmesi sağlık şartlarına uygun olarak gerçekleştirilmekte ve daima çevre dostu imha etme yöntemleri kullanılmaktadır.

Bakım bölümlerinin ve ameliyat ortamlarının farklı atıkları daha fazla sorumluluk gerektirir. Getirme ve alma servislerinin en katı güvenlik koşullarına uygun olması taahhüdümüz içinde ve ayrıca zaten gereklidir.

Ancak iyi çalışmak bizim için yeterli değildir. Hastanelerin temiz ve hijyenik olması her işletmenin hedefidir.

Bizim bakış açımız daha ileridedir. Amacımız hastanın kendisini iyi hissetmesi için uygun atmosferinin önemi artmaktadır. Çünkü hastaneler ve bakım evlerinde insan sağlığı söz konusudur. Bu alanlarda ekonomik noktalar ve profesyonel hassasiyet açısından işlenmiş çözümler bir işletmenin tüm uzmanlığını ortaya koyar.